אודות – תמי לב – link4web – פרסום כתבות

אודות – תמי לב – link4web – פרסום כתבות

תמי לבשלום, שמי תמי לב ואני מקדמת אתרים מקצועית. אני עוסקת בקידום אתרים אורגני (SEO) כבר כחמש עשרה שנים, מאז ימיו הראשונים של התחום. לאורך השנים ליוויתי אינספור לקוחות לאורך זמן ודאגתי להביא את אתריהם לעמודים הראשונים ולמקומות גבוהים ומובילים בתוצאות החיפוש של גוגל.

במהלך עבודתי בתחום נחשפתי והתמקצעתי במספר תחומים עיקריים המרכיבים קידום אורגני מקצועי ויעיל. מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה לאתר, העלאת תוכן איכותי ומקצועי לאתר עצמו, וכמובן, בניית פרופיל קישורים חיצוני. הכוונה לקישורים אל האתר אשר מופיעים בתכנים המפורסמים על בסיס קבוע באתרי תוכן חזקים.

כל מקדם מקצועי, כמו גם כל בעל אתר אשר התעמק בתחום הקידום עבור האתר שלו יודע עד כמה חשוב, מרכזי וקריטי פרופיל קישורים חיצוני. זה אינו דבר של מה בכך – על הקישורים להיות "קישורים חזקים" אשר מועלים באתרים חזקים וגדולים כמה שיותר. צריך כמובן לתזמן את העלאת התכנים החיצוניים החדשים באופן מחושב, לדאוג להעלות תכנים איכותיים ומתאימים ועוד. כל הנקודות הקטנות והניואנסים הללו חשובים מאד. הם יקבעו בסופו של דבר עד כמה יתרום פרופיל הקישורים החיצוניים לקידום האתר שלכם. לכן, עד כמה הוא באמת יהיה אפקטיבי ויציב לאורך זמן.

אחד האתגרים המרכזיים ביצירת קישורים חיצוניים חזקים ואיכותיים הוא פרסום כתבות עם קישורים באתרי תוכן מתאימים וחזקים. לכן, החלטתי להשתמש בכישורים ובקשרים הענפים שצברתי לאורך השנים בתחום על מנת להעניק שירות ייעודי עבור צורך זה.
שירות פרסום כתבות באתרי תוכן ובפרט שירות רכישת לינקים. כאשר מדובר כאמור באפשרות לרכוש קישורים מאתרים איכותיים וחזקים ולבחור האם לרכוש גם את התוכן עצמו. ניתן כמובן להעביר אליי את תוכן מקצועי ולרכוש את הלינק בלבד.

בצורה כזו, גם אם אתם שואפים לקדם אתר חדש יחסית ומעוניינים לעשות זאת בצורה מהירה ויעילה ככל הניתן, תוכלו לפרסם באתרים גדולים, חזקים ובעלי טראפיק נרחב כבר עכשיו.

פרסום כתבות באתרי תוכן לקידום

מזה שנים אני עובדת עם כותבי תוכן מקצועיים המספקים תוכן שיווקי מקורי ואיכותי בכל נושא נדרש. כך לקוחות המעוניינים לרכוש גם את התוכן עצמו יכולים להיות רגועים, סמוכים ובטוחים כי יקבלו תוכן איכותי ומקצועי. את כל ההתעסקות והדאגה לתכנים עצמם (ולא רק למציאת האתרים בהם יפורסמו) אתם יכולים להשאיר לי…

אני מגיעה כאמור מעולם הקידום האורגני וצברתי בו ניסיון רב. אני מבינה קידום אתרים "מבפנים". עסקתי ואני עדיין עוסקת בקידום מקצועי גם היום. לכן אני יודעת כיצד למצוא ולהתאים את הלינקים והאתרים החיצוניים האידיאליים לפרסום מאמרים מבחינת קידום האתר שלכם. כאמור, ישנם פרמטרים רבים בהם כדאי להתחשב ואותם כדאי להכיר, על מנת לבנות פרופיל לינקים חיצוניים אופטימלי. גם תוכן מקצועי וכתבות המספקות מידע בנושא תוכלו למצוא כאן.

את העסק שלי, המתמחה בתחום של קניית קישורים ובפרסום מאמרים בתשלום הקמתי לפני כ-7 שנים, בשנת 2017, ומאז הוא משרת בנאמנות לקוחות מרוצים רבים. אני מזמינה אתכם ליצור קשר, להכיר, לנסות את השירות ולהיווכח בתרומה הפוטנציאלית שלו עבור קידום האתר שלכם.

נתראה 😊

מעוניינים לקבל מחירון של פרסום מאמרים בקובץ אקסל למייל? כתבו לנו כאן!

דילוג לתוכן