קניית קישורים

קניית קישורים

קניית קישורים לבניית פרופיל קישורים לקידום אתרים אורגני SEO

קניית קישורים לקידום נחשבת לחלק אינטגראלי מעולם הקידום האורגני, אך חשוב מאד לעשות את הפעולה כמו שצריך – רכישת קישורים חזקים וטובים, מאתרים רלבנטיים. על מנת להבין היכן כדאי לקנות והיכן לא, מומלץ כמובן לעבוד עם אנשי מקצוע המתמחים בדיוק בתחום זה (מקדמי אתרים מקצועיים או בפרט מקדמים המתמחים בקניית קישורים ופרסום כתבות בתשלום באתרים גדולים). כאן חשוב גם כן לקנות קישורים מאתרים חזקים וכו’, אך חשוב מאוד מצד שני גם לא להגזים ולרכוש במחירים נמוכים ביותר כמויות גדולות של קישורים בעלי ערך נמוך.

מקדמי אתרים, צפו במחירון שלנו. המחירים הוגנים, שירות מקצועי ואדיב וניתן לשלם לאחר הפרסום.
לנוחויותכם ניתן לפצל את החשבוניות אם אתם רוצים לחייב ישירות את הלקוח שלכם.

מעוניינים לקבל מחירון של פרסום כתבות עם קישורים בקובץ אקסל למייל? כתבו לנו כאן!

קניית קישורים ופרסום כתבות – כל הסיבות לעבוד איתנו

שירות קניית קישורים ופרסום כתבות בתשלום (עם או בלי כתיבת התכנים עצמם) הוא שירות בסיסי ומרכזי בעולם הקידום האורגני, הרלבנטי עבור כל אתר אותו מעוניינים לקדם. אצלנו תמצאו חבילה כוללת של קידום אורגני, עם התמחות ספציפית בבניית קישורים ופרסום כתבות בתשלום. מה אנחנו מציעים בדיוק ומדוע כדאי לכם לעבוד דווקא איתנו? להלן כל הסיבות לעבוד עם שירות קניית קישורים מקצועי, והערך המוסף שאנחנו ב Link4Web מציעים ללקוחותינו –

 

תחום המצריך ידע מקצועי, ניסיון וקשרים בתחום – בניגוד לתחומים אחרים שעשויים להיות רלבנטיים לקידום אתרים מקצועי (דוגמת העלאת תכנים מקצועיים לאתר), בניית פרופיל קישורים חיצוניים לאתר היא פעולה אותה מרבית בעלי האתרים אינם יכולים לעשות בכוחות עצמם בצורה מספקת. זאת מכיוון שמדובר בפעולה המצריכה ידע מקצועי בתחום והיכרות עם בעלי אתרים רבים ושונים, אתרים "חזקים" ואיכותיים בהם אנו רוצים ושואפים לפרסם תכנים. לכן, הדרך האפקטיבית באמת לעשות זאת היא באמצעות שירות קניית קישורים וכמובן פרסום כתבות מהסוג שאנו מציעים כאן. אנו מחזיקים בקשרים ענפים עם אתרים חזקים רבים, ונוכל לפרסם עבורכם תכנים באתרים שכאלו על בסיס חודשי שוטף, לאורך כל תקופת זמן שתידרש. אנו עוסקים כמובן בקידום אורגני מקצועי, ולכן יודעים בדיוק כמה וכיצד נכון לפרסם מאמרי SEO עם קישורים לקידום – באיזו תדירות, כיצד צריך להיראות טקסט העוגן ממנו ייצא הקישור, כמה קישורים כדאי שיהיו באותו עמוד וכיוצ"ב.

אפשרות גם לכתיבת התכנים עצמם – אנו מציעים גם שירות כתיבת תכנים, עבור מי שאינו מעוניין להקדיש שעות מדי חודש על מנת לכתוב שוב ושוב תכנים מקצועיים בתחום. אנו עובדים עם כותבי תוכן מצוינים אשר ילמדו את התחום בו עוסק האתר שלכם ויכתבו עבורכם כתבות חדשות מדי חודש, בעברית רהוטה ובשפה מובנת ובהירה. גם המחיר שאנחנו מציעים עבור תכנים כתובים (עם או בלי קניית הקישורים עצמם) הוא אטרקטיבי ביותר, מהתחרותיים שתמצאו בשוק עבור שירות מקצועי ברמה זו.

אינספור לקוחות מרוצים אינם טועים – עסק זה, המתמחה כאמור בבניית קישורים ופרסום כתבות, פועל בתחום כבר מעל לשש שנים (לאחר התמחות בת כעשור בעולם הקידום האורגני, אשר החלה בימיו הראשונים ממש של התחום), ומשרת אינספור לקוחות מרוצים. לקוחות רבים אלו יכולים להעיד בנוגע לטיב השירות ולתרומתו לקידום האורגני של האתר שלהם. אין כל סיבה כי מה שעובד בצורה עקבית ומוכחת עבור אינספור אתרים אחרים לא יעבוד גם עבור האתר שלכם…

יחס אישי ודגש על שירות לקוחות מסור – אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של השירות שאני מציעה הוא היחס האישי שאני דואגת להעניק לכל אחד מלקוחותיי, בניגוד לחברות קידום אתרים גדולות אשר מקדמות מאות אתרים בכל רגע נתון ולכן אינן יכולות להקדיש את תשומת הלב המלאה לצרכים של כל לקוח ולקוח. אצלי תקבלו יחס אישי, זמינות מלאה ומעקב שוטף אחר מצב קידום האתר, תוך התאמה של אסטרטגיית הקידום ופרסום הכתבות והקישורים החיצוניים בהתאם. אני מאמינה שצריך להיות עם האצבע על הדופק על מנת להיווכח בהשפעה האמיתית של בניית פרופיל הקישורים החיצוניים על מאמצי הקידום, ולשנות פרופיל זה בזמן אמת בהתאם למצב בשטח.

פרסום מהיר – אנו מתחייבים לפרסם את הכתבה שלכם עם הקישורים החיצוניים בתוך מספר בודד של ימי עסקים מרגע ההזמנה, ולא במסגרות זמנים של חודש או כמה שבועות. במקרה של הזמנה גם של התכנים עצמם זה עשוי לקחת עוד כמה ימים, אך לא יותר מזה. כך, באמצעות פעולה מהירה יחסית אנו יכולים לנווט בצורה יעילה ביותר את מאמצי הקידום האורגני עבור האתר שלכם, ולהצליח להתאים אותו לתחרות בתחומו ולשינויים המהירים המאפיינים את המדיום הדיגיטלי.

במידה ואתם מתלבטים בנוגע לשירות קניית קישורים בו תשתמשו ומעוניינים לבחון אותנו יותר מקרוב, אנא צרו קשר. אנחנו כאן על מנת לענות על שאלות בצורה ידידותית ומקצועית, כמו גם להעניק לכם מושג טוב יותר בנוגע למה שתוכלו להשיג באמצעות שירות זה. בכל מקרה, ניתן לעשות ניסיון ראשוני ולאחר מכן להחליט האם אתם מעוניינים להמשיך עם השירות שלנו או לא.

נתראה 😊

להלן מדריך כללי בנוגע לדרכים בהן רצוי להשתמש בתוכן שיווקי ופרסום כתבות עם קישורים לקידום אתרים SEO

קניית מאמרי SEO, קישורים למקדמי אתרים

הדרך הטובה ביותר להבטיח כי אתם משתמשים בכל הכלים הללו בצורה טובה ואופטימאלית היא לעבוד עם אנשי מקצוע מנוסים בתחום – מקדמי אתרים המתמחים בקידום אורגני ובפרסום כתבות בתשלום.

במידה ואתם קונים גם את הכתבות עצמן מכותבי תוכן חיצוניים לאתר (כמו גם דרך אתרים המציעים תוכן שיווקי או דרך מקדמי האתרים עצמם) חשוב מאוד לעבור על התוכן שכותבים עבורכם, לפחות בהתחלה, ולהקפיד כי מדובר בתוכן איכותי ורלבנטי, ללא שגיאות תחביר וכתיב, אמין ומדויק.

אצלנו התשלום לאחר פרסום הכתבות
כיתבו לנו בווטסאפ

בחנות של link4web אתם יכולים לראות את כל האתרים המארחים בהם אתם יכולים לפרסם תוכן שיווקי /כתבות עם קישורים, מאמרי SEO לקידום אתרים אורגני

נקודה חשובה נוספת היא לקבוע את אסטרטגיית השימוש שלנו בתוכן לקישורים חיצוניים ופרסום כתבות – כמות התוכן שמעלים, והתדירות בה מעלים אותן.
חשוב שלא להעלות יותר מדי בבת אחת ואז להמתין חודשים רבים עד שמעלים שוב, ובמקום זאת מומלץ  להעלות מדי חודש מספר מאמרים באופן קבוע. גם זה מאותת על התנהלות אותנטית וטבעית של אתר פעיל ודינמי, במקום על ניסיון קידום מלאכותי ואגרסיבי.

סוגי קישורים שונים ותרומתם לקידום האתר

ניתן למנות כמה סוגים שונים ועיקריים של קישורים לקידום שניתן להוסיף למערך הקידום של האתר, וחשוב להכיר כי לא לכולם אותו המשקל ואותה ההשפעה בקידום על האתר. חלקם חשובים ויעילים יותר וחלקם פחות, ובהתאמה גם את חלקם קשה יותר להשיג מאשר אחרים.

בתור התחלה, חשוב להבהיר כי סוג ומאפייני האתר בו מעלים את התוכן הכולל את הקישור לאתר שלכם משנים המון. למעשה, זהו אולי הפרמטר החשוב ביותר בכל הנוגע לסוג הקישורים החיצוניים בהם כדאי להשקיע את זמננו וכספינו. על זה מבוססים גם שירותי פרסום כתבות או שירות בניית קישורים – הערך המשמעותי ביותר ששירותים מסוג זה יכולים לתרום לנו הוא ביכולת שלהם לדאוג לפרסם עבורנו קישורים מסוגים חזקים, ובאתרים חזקים ו”נחשבים” על ידי גוגל. אלו הם כאמור אתרים עם טראפיק גבוה, וותיקים, עם הרבה תוכן וכו’.


סוג הקישור החיצוני הטוב והחזק ביותר כנראה יהיה כזה המופיע בדף הבית של אתר גדול, איכותי ו”חזק”. במידה וניתן להשיג קישור שכזה, מה טוב, אך ברור כי זהו סוג של קישור שלרוב כמעט בלתי אפשרי להשיג. לכל אתר גדול ומוכר יש דף בית אחד עיקרי, ואם כל אתר שרוצה היה לקדם את עצמו יכול היה להכניס לשם קישור, דף הבית של אותו אתר היה מורכב אך ורק מקישורים… בכל זאת, במידה ומתאפשר לעשות זאת, גם אם רק באופן זמני ובתשלום, כדאי לשקול זאת בחיוב.

הסוג הבא בתור של קישור חיצוני מבחינת איכות ותרומה לקידום אתרים אורגני הוא קישור היוצא מתוך תוכן המועלה לאתר חיצוני כלשהו. זהו סוג הקישורים הקלאסי עבור שירות קניית קישורים ופרסום מאמרים – מעלים לאתר החיצוני תוכן חדש לחלוטין העוסק בנושא הרלבנטי עבור האתר המקודם, ובתוך התוכן מופיע בצורה טבעית ואורגנית קישור אל האתר אותו מנסים לקדם. העלה של מספר קישורים מסוג זה מדי חודש היא דרך מומלצת ומבטיחה יחסית לתרום משמעותית לקידום האתר לאורך זמן.

לאחר מכן מופיעים סוגים נוספים ופחות חזקים של קישורים – בפרט, קישורי סושיאל למיניהם (דוגמת nonfollow מהמדיה החברתית), קישורים בתגובות בפורומים וקישורים מתוך אינדקסים. בכל זאת, במקרים רבים עדיף לשלב בתמהיל הקידום החודשי גם כמה וכמה מקישורים אלו, אשר כן יכולים לעזור במידה מסוימת לבניית פרופיל קישורים לקידום עשיר ומגוון.

הדרך היעילה ביותר לקדם אתר במהירות ובאופן יציב – קניית קישורים לקידום אורגני SEO

קיימות דרכים רבות ושונות לקדם את אתר האינטרנט שלכם, הן באופן אורגני והן באופן ממומן. את מרבית השיטות הללו אנו יכולים ליישם בכוחות עצמנו (למשל – לכתוב ולהעלות תוכן, לשפר את חוויית המשתמש והגולש באתר וכיוצ"ב), אך חלקן מחייבות שיתופי פעולה נרחבים עם אתרים אחרים. קניית קישורים היא דוגמה לטכניקה שכזו, עליה לא ניתן לוותר במסגרת מערך קידום אורגני SEO אפקטיבי באמת

 

שירות קניית קישורים מאפשר לאתר שלכם לבנות פרופיל קישורים חיצוניים איכותי בזמן קצר יחסית, וכך לקדם אותו אורגנית בצורה היעילה, היציבה והמהירה ביותר. מדוע נדרשת בכלל בנייה של פרופיל קישורים חיצוניים לאתר? מדוע שירות קניית קישורים הוא הדרך היעילה והבטוחה ביותר לעשות זאת כיום? למי מומלץ לפנות לצורך כך ועל מה חשוב ביותר לשים דגש?

פרסום כתבות עם קישורים לאתר שלנו – מדוע זה הכרחי וחשוב כל כך לקידום אורגני מוצלח?

כאשר מקדמים אתר בגוגל באופן אורגני SEO,  קיימים מספר תחומים חשובים ביותר והכרחיים ממש על מנת להבטיח כי האתר אכן יתקדם בצורה שיטתית ויציבה במעלה תוצאות החיפוש עבור חיפושים רלבנטיים.

כאמור, בחלק ניכר מהתחומים הללו יכולים לטפל בעל האתר יחד עם מקדמי אתרים מקצועיים עימם הוא יעבוד, ובמקרים רבים אף בעל האתר בעצמו בלבד (או אנשי המקצוע המנהלים עבורו את האתר, ללא סיוע חיצוני). זה נכון לגבי תחומים כמו ביצוע אופטימיזציה לדפי האתר, שיפור חוויית הגלישה, התאמת האתר לגלישה ממכשירים סלולריים וכו'. אך בנוסף לכל אלו, נדרש לרכוש קישורים חיצוניים – קישורים לאתר שלנו המופיעים בתוך תוכן המועלה לאתרים אחרים, כאשר חשוב כי יהיה זה תוכן הרלבנטי לתחום בו עוסק האתר שלנו, כזה המציע אינפורמציה אמיתית וערך מוסף של ממש לקוראים. הסיבה לכך פשוטה – מדובר באחת האינדיקציות הרלבנטיות ביותר עבור גוגל לכך שמדובר באתר איכותי ואמין אשר באמת מסייע לגולשים ומציע להם ערך מוסף, ועל כן "ראוי" להתקדם במעלה תוצאות החיפוש.

כיצד בונים פרופיל קישורים איכותי לקידום אתרים SEO ומדוע לפנות לשירות קניית קישורים?

ניתן לבנות פרופיל קישורים לקידום אורגני במספר דרכים שונות. למשל – לבצע החלפה עם אתרים אחרים (לפרסם אצלם תוכן עם קישור המפנה אלינו ובתמורה לפרסם אצלנו תוכן של האתר השני עם קישור המפנה אליו), להתארח באתרים או בלוגים שונים ולהוציא מהם קישור, לפרסם כתבות "אורחות" באתרים ולהפנות מהן אלינו וכו'. אך כל אלו מצריכים מאיתנו קשרים הדוקים עם בעלי אתרים רבים אחרים, ביצוע משא ומתן מולם ועוד, כל זה על בסיס חודשי קבוע ועם אתרים יחסית חזקים ואיכותיים (פרופיל קישורים לקידום אורגני יהיה אפקטיבי ביותר כאשר יכלול אתרים חזקים ומוכרים לגוגל עם טראפיק גבוה ואמין, וכאשר הוא מורחב באופן קבוע מדי חודש).

למרבית בעלי האתרים אין מן הסתם את הזמן, האנרגיה והקשרים הנדרשים על מנת לעשות זאת. לכן, הדרך היעילה והמומלצת ביותר היא לפנות לשירות קניית קישורים. שירות מסוג זה מהווה כלי מקובל ונפוץ ביותר כיום בעולם הקידום האורגני. בתמורה לתשלום לא גבוה במיוחד בעל האתר מקבל את האפשרות לפרסם מדי חודש תכנים באתרים חיצוניים חזקים שונים, ולהוציא מהם קישורים (אל האתר המקודם, כמובן). ניתן לשכור שירות זה עם או בלי הכתיבה של התוכן עצמו (לרוב מעדיפים בעלי אתרים לקנות גם את שירות כתיבת התוכן עצמו, מאחר ומדובר על פרסום חוזר ונשנה של עוד ועוד תכנים מדי חודש, למשך תקופה…).

שירות קניית קישורים מקצועי, אליו נלווה גם שירות כתיבת תוכן שיווקי, מהווה כיום את הדרך המהירה, היעילה והבטוחה ביותר לבנות פרופיל קישורים חיצוניים איכותי, כמו גם לתחזק ולהרחיב אותו באופן שוטף לאורך זמן.

למי כדאי לפנות עבור שירות קניית קישורים מקצועי?

ניתן למצוא שירותי בניית/קניית קישורים עם או בלי שירות כתיבת תוכן עבור אותם קישורים, אצל מקדמי אתרים מקצועיים שונים. אך חשוב לא לבחור בכל מקדם המציע לכם שירות זה, אלא באלו המתמחים ספציפית בקניית קישורים ועוסקים בכך כחלק מרכזי ועיקרי של פעילותם. זאת מכיוון שרק התמחות בתחום זה מבטיחה לנו להצליח לפרסם תכנים באתרים חזקים ו"נחשבים" באמת שוב ושוב מדי חודש, ולכך כאמור חשיבות עצומה בכל הנוגע לאפקטיביות של מאמצי הקידום האורגני שלנו.

בהצלחה!!!!!!!!!!

לכל שאלה אתם מוזמנים לפנות אלינו בווטסאפ, בטלפון או במייל link4web33@gmail.com

מעוניינים לקבל את המחירון שלנו של פרסום כתבות עם קישורים למייל שלכם?
צרו קשר!

דילוג לתוכן