פרסום תוכן שיווקי עם קישורים

פרסום תוכן שיווקי עם קישורים

ריכזנו כאן את רוב האתרים המארחים שלנו בהם תוכלו לפרסם תוכן שיווקי / כתבות / מאמרים עם קישורים. במחירון שלנו תוכלו לראות את כל האתרים שלנו להעלאת קישורים.
האתרים ממויינים לפי נושאים. תוכלו לראות כאן דוגמאות לכל פרסום כתבה / תוכן שיווקי / תוכן ממומן וכן את וותק הדומיינים וציוני האתר המארח.

אתרי חדשות ארציות

אתרי חדשות מקומיות

מגזינים ופורטלים חזקים

אתרי נישה: תיירות, לימודים, בריאות, טכנולוגיה, רכב, עורכי דין ועוד

כנסו לחנות הקישורים שלנו. החנות ממויינת לפי קטגוריות ותוכלו גם לעשות חיפוש לפי כתובת דומיין

פרסום תוכן שיווקי – מה חשוב לדעת ומהי חשיבותו?

תוכן שיווקי מהווה מבחינות רבות רכיב מרכזי והכרחי במערך הקידום האורגני של האתר, ולכן גם במערך השיווק והפרסום של בית העסק אותו מייצג האתר. שימוש נכון ומקצועי בפרסום כתבות בתשלום במסגרת הקידום האורגני של האתר יכול לספק יתרון משמעותי על פני המתחרים, ולסייע להזניק את האתר (ואת העסק שלכם) קדימה

קיימות דרכים ושיטות רבות להשתמש בתוכן שיווקי לצורך קידום בית העסק, בפרט לצורך קידום אורגני (או ממומן) של אתר האינטרנט. אחת הנקודות הראשונות שחשוב להכיר בהקשר זה היא כי לא כל צורת שימוש בתוכן שיווקי היא בהכרח רצויה או מועילה, ואף מעבר לכך – שימוש לא נכון בכלי זה יכול ממש לפגוע באתר ובמאמצי הקידום שלכם. לכן, פרסום תוכן שיווקי – הן פרסום תוכן ממומן והן פרסום כתבות בתשלום כחלק ממערך הקידום האורגני, הוא תחום בו מומלץ להיעזר באנשי מקצוע דוגמת מקדמי אתרים וכותבי תכנים מקצועיים.

אחת הנקודות החשובות ביותר בכל הנוגע לשימוש נכון בתוכן ממומן היא האתרים בהם אנו מפרסמים אותו. לא בכל אתר בו נפרסם נקבל את אותה התועלת לקידום האתר שלנו, וכאמור במקרים מסוימים פרסום באתר הלא נכון יכול אף ממש לפגוע בדירוג שלנו, ולעכב את מאמצי הקידום בכמה חודשים טובים (אם לא יותר…). זה עשוי למשל לקרות כאשר מתפתים לפרסם כתבות באתרים “מזויפים”, אשר הוקמו אך ורק למטרות קידום אתרים ואינם מרכזים תעבורת גלישה שוטפת ו”אותנטית”. אתרים שכאלו ניתנים לזיהוי על ידי אלגוריתם החיפוש של גוגל, וכך הוא יכול לאבחן האם אנחנו מנסים “לרמות” במאמצי הקידום שלנו. במידה וכן, העונש על כך עלול להיות הורדה משמעותית במקום בתוצאות החיפוש בו יופיע האתר שלנו, ומשם קשה מאוד לחזור ולהתקדם ביעילות.

לכן, מומלץ בחום לפרסם כתבות בתשלום (ותוכן שיווקי באופן כללי) באתרים אמיתיים, אותנטיים וגם חזקים מבחינת הקידום שלהם עצמם, דוגמת האתרים המופיעים לעיל. כל אחד מהאתרים הללו הוא אתר אשר פעיל כבר תקופה ארוכה, נהנה מתעבורת גלישה שוטפת רחבה ויציבה יחסית ומציע לגולשים הנכנסים אליו מידע רב ומגוון וערך מוסף אמיתי בתחום זה או אחר. כלומר, אלו הם אתרים “אמיתיים” במונחים של גוגל, ולכן כאלו בהם נרצה שהתוכן שלנו יופיע. קישור אל האתר שלכם שיוצא מאתר שכזה שווה הרבה יותר מאשר קישור מתוך תוכן המפורסם באתר חלש, בלתי מוכר או מזויף.

החשיבות של תוכן שיווקי איכותי

אנשים רבים, ובפרט בעלי אתרים חדשים, אשר אינם מעורים בתחומים של שיווק דיגיטלי וקידום אתרים אורגני טועים לעיתים לחשוב כי בכל הנוגע לתוכן ממומן מה שחשוב זה הכמות והתדירות – לפרסם כמה שיותר מאמרים, כתבות ופוסטים באופן שוטף ויומיומי, עם הרבה מילים ובקצב פרסום גבוה. “לדחוף חזק”, מה שנקרא…

חשוב מאוד להבין כי תפיסה זו שגויה מיסודה! אמנם חשוב לפרסם הרבה תוכן שיווקי ולעשות זאת על בסיס קבוע, אך הכמות אינה הקריטריון החשוב ביותר או היחידי, וגם בנוגע לתדירות הפרסום, הכלל של “כמה שיותר יותר טוב” אינו בהכרח רלבנטי.

קודם כל, על תוכן שיווקי ממומן המייצג את האתר שלכם (למשל, כזה אשר עולה באתרים חיצוניים וכולל קישורים אל האתר שלכם) להיות תוכן איכותי, כזה שאתם מוכנים לעמוד מאחוריו. הכוונה לתוכן אשר כתוב בצורה רהוטה וקוהרנטית, ללא שגיאות כתיב או תחביר מסורבל וקשה לקריאה. כמו כן, חשוב שאותו תוכן יכיל אינפורמציה רלבנטית, אמיתית ומדויקת בנוגע לתחום בו עוסק האתר שלכם, בעצם התחום בו אתם מתמחים. אחרת, מי שקורא את התוכן הזה יתאכזב במוקדם או במאוחר לגלות כי מה שקרא היה לא מדויק או חסר אינפורמציה אמיתית ומועילה, ובהתאם לא יבקר באתר שלכם ולא יהפוך ללקוח או לעוקב. במילים אחרות – חשוב שתציעו ערך מוסף של ממש לקוראים ולגולשים המבקרים באתר שלכם. זו הדרך הטובה ביותר לבנות אמינות, לבסס את האתר שלכם לאורך זמן ולבנות תעבורת גלישה רחבה ויציבה. זו הדרך למשוך גולשים ולקוחות פוטנציאליים מצד אחד, ולאותת לגוגל כי אתם אתר אמין ומקצועי אשר באמת מסייע לגולשים (ולכן ראוי לקידום והמלצות של גוגל…) מצד שני.

אנחנו מציעים שירות בניית קישורים כולל אשר יבטיח כי התוכן השיווקי בו תשתמשו יהיה אכן תוכן איכותי ורלבנטי, אך גם כי יפורסם במקומות הנכונים, באופן ובתדירות אופטימאליים בכל הנוגע לשיקולי קידום אורגני.

אצלנו תמצאו הן את האפשרות לקנות את התכנים עצמם מכותבי תוכן מקצועיים המתמחים בכתיבת מאמרים במגוון נושאים שונים (הכותבים מבצעים תחקיר מקדים בתחום בו עוסק האתר שלכם, ומחזיקים בניסיון רב בכתיבה רהוטה, עניינית ו”נכונה” מבחינת פרמטרים של קידום אורגני), והן את האפשרות לפרסם כתבות באתרים חזקים ואמינים. החבילה הכוללת הנדרשת מבחינת פרסום כתבות בתשלום, עבור קידום אורגני יעיל ויציב לאורך זמן.

 
בהצלחה!!!
 

מעוניינים לקבל את המחירון המלא בקובץ אקסל למייל? צרו קשר!